100% orjinal cimstone belenco
Granit, Çimstone ve Belenco Tezgah Üretim & Uygulama Merkezi

Ankara Mutfak Tezgahı

Ankara Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgâhı, yer dolaplarının üstünü kapatan ve orda mutfak işlerimizi yapmamıza yardımcı olan mermer ve benzeri ürünlerden oluşan bölümdür.

Eskiden sadece yemek yapma yeri mutfakken, şimdi özellikle bayanlar için uzun vakit geçirilebilecek hatta aileyle bile sıkılmadan vakit geçirilebilecek bir mekân oldu. Böyle bir ortamda da hiç şüphesiz, bulunulan ortam göze hitap etmeli. Bu hitap vasıtalarından biri de mutfak tezgâhları. Mobilya ya da beyaz eşyaya, duvar renk ya da kaplamasına kadar uyum sağlamalıdır tezgâhlar. Peki, her tezgâh mı? Elbette ki hayır!
 
Kimi tezgâh var çok ucuz ama kalite sıfır, kimi orta kalite ama fiyatları uçuk. Kimi de kaliteli ve hesaplı ama renk çok uyumsuz, göze hiç hitap etmez. Ankara mutfak tezgâhı, bu problemlerin önüne geçmek için sektörde iddialı ve yenilikçi çözümleriyle hizmette. Dayanıklılığı, estetiği, kullanışlılığıyla talep gören ve müşteri memnuniyetiyle alternatifsiz bir tercihtir.
 
Mermerin, granitin Ankara mutfak tezgâhlarında adeta yeniden doğarak mükemmel bir şıklık abidesine dönüştüğü bir aşikârdır. Her geçen gün yenilenen yüzü, gündem takibi, ihtiyaca uygun gerekli düzenlemeleriyle sektörde bölge liderliğine sahiptir. Yenilikçi politikalarımız bizleri gündemde tutmakta, diğerlerine göre işimizde bir adım daha ileriyi takip etme fırsatı vermektedir.
 
Uzman saha ekipleriyle yerinde tespit, doğru ölçüm, en uygun malzeme, göze hitap etme ve kaliteden ödün vermeyen şıklığıyla Ankara mutfak tezgâhları yurdun adeta bir incisi.